HOME    |    KONTAKT   |   OBCHODNÉ PODMIENKY   |   SPOLOČNOSŤ   |   OT?ZKY   |   AKCIA

FARBY VLASOV

Vyberte si farbu vlasov podľa vzorkovnice. Foto – zobrazuje skutočnú farbu vlasov (pozor svetlo môže trochu farbu skresľovať !!) Farba – zobrazuje priamu farbu podľa vzorkovej škály farieb. Číslo – zobrazuje číselné označenie farby. Kód – zobrazuje slovné vyjadrenie farby. Popis – vyjadruje možnú poznámku k farbe (napr. dostupnosť, prevedenie, …)
Foto Farba Číslo Kód Popis
fialová   fialová
fialová 
#purple  fialová  Farba vlasov je značne skreslená!! Presnejšia farba je vernejšie vykreslená v oddiely - Produkty - Vlasy - Vlasy v crazy farbách !!  
svetlofialová   svetlofialová
svetlofialová 
#light purple  svetlofialová  Farba vlasov je značne skreslená!! Presnejšia farba je vernejšie vykreslená v oddiely - Produkty - Vlasy - Vlasy v crazy farbách !!  
ružová   ružová
ružová 
#pink  ružová  Farba vlasov je značne skreslená!! Presnejšia farba je vernejšie vykreslená v oddiely - Produkty - Vlasy - Vlasy v crazy farbách !!  
svetloružová   svetloružová
svetloružová 
#light pink  svetloružová  Farba vlasov je značne skreslená!! Presnejšia farba je vernejšie vykreslená v oddiely - Produkty - Vlasy - Vlasy v crazy farbách !!  
zelená   zelená
zelená 
#green    Farba vlasov je značne skreslená!! Presnejšia farba je vernejšie vykreslená v oddiely - Produkty - Vlasy - Vlasy v crazy farbách !!  
modrá   modrá
modrá 
#blue  modrá  Farba vlasov je značne skreslená!! Presnejšia farba je vernejšie vykreslená v oddiely - Produkty - Vlasy - Vlasy v crazy farbách !!  
žltá   žltá
žltá 
#yellow  žltá  Farba vlasov je značne skreslená!! Presnejšia farba je vernejšie vykreslená v oddiely - Produkty - Vlasy - Vlasy v crazy farbách !!  
oranžová   oranžová
oranžová 
#orange  oranžová  Farba vlasov je značne skreslená!! Presnejšia farba je vernejšie vykreslená v oddiely - Produkty - Vlasy - Vlasy v crazy farbách !!